TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ
GENEL SEKRETERLİĞİ
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ana Sayfası Admin Giriş Sayfası Mail Kutusu Giriş Sayfası   
 


 
Basın ve Halkla İlişkiler Koord.
 


BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER KOORDİNATÖRLÜĞÜ

 

Görev Tanımı

 

Gaziosmanpaşa Üniversitesinde Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü, bir rektör yardımcısının koordinatörlüğünde rektörlük birimi olarak hizmet vermektedir.

 

Üniversitede gerçekleştirilen bilimsel, sosyal ve kültürel etkinliklerle ilgili hazırlık, afiş ve davetiyelerin hazırlanıp gönderilmesi, etkinliklerin duyurulması Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünce yapılmaktadır.

 

Tokat’ ta ve diğer kentlerdeki fuarlarda temsil ve tanıtım çalışmaları; bu çalışmalarda kullanılan materyallerin hazırlanması;

 

Üniversiteyi ziyaret eden öğrenci gruplarının gezdirilmesi; zaman zaman rektörlük konuklara rehberlik edilmesi de Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünce sağlanmaktadır. Medyadan gelen her türlü talepler Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünce karşılanmakta, yayınlar izlenmekte ve arşivlenmektedir.

 

Gaziosmanpaşa Üniversitesiyle ilgili haberler basın bültenleriyle medyaya aktarılmaktadır. Etkinlik programları 3 aylık bülten olarak hazırlanarak birimlere dağıtılmakta; web sitesinde duyurulmaktadır.

 
59554
Gaziosmanpaşa Üniversitesi
60150 Tokat / TÜRKIYE, Tel:+90 356 252 1616, Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, 2013© Tüm Hakları Saklıdır.